ОРЕНДА ГЕНЕРАТОРІВ І ЕЛЕКТРОСТАНЦІЙ
  • Русский
  • Українська

Обслуговування генераторiв

AC/DC Generators приділяє велику увагу технічному обслуговуванню генераторів .

Дизель генератори працюють в режимі резервного та автономного забезпечення. Для забезпечення довготривалої та стабільної роботи необхідно їх своєчасне періодичне технічне обслуговування. Саме тому, ми надаємо сервіс техогляду і техобслуговування генераторів.

 

Якщо ви використовуєте електростанцію для періодичного енергопостачання (резервного) і вважаєте, що генератору не потрібно технічне обслуговування, ви сильно помиляєтеся. Робота генератора обчислюється або за виробленими мото годинами, або за певним терміном експлуатації. Кожен виробник вказує це у своїй технічної документації. Тому, своєчасне обслуговування такої техніки – це гарант її безперебійної роботи. Якщо ваш генератор резервний, його технічна справність стане запорукою стабільного запуску і роботи генератора. Це, в свою чергу, гарантує стабільну роботу вашого підприємства. Також вашого виробництва, крім усього іншого і охоронної сигналізації.

 

Ви користуєтеся генератором на постійній основі? Значить для автономного електропостачання, своєчасне технічне обслуговування продовжить життя вашій техніці. Це гарантує стабільність роботи на довгі роки. Якщо ви розраховуєте на довгу роботу своєї техніки, не нехтуйте її обслуговуванням.

 

Переваги в співпраці з нами

1. Великий досвід роботи з генераторними установками
2. Висококваліфіковані інженери в штаті Сервісного Відділу
3. Ремонтні роботи виконуються будь-якої складності у нас або на місці (аварійна нескладна поломка)
4. Тільки якісні деталі, витратні матеріали та комплектуючі для сервісного обслуговування
5. Можливість термінового ремонту.

сервисное обслуживание генераторов