ОРЕНДА ГЕНЕРАТОРІВ І ЕЛЕКТРОСТАНЦІЙ
  • Русский
  • Українська

Блог

ремонт бензогенератораРЕМОНТ БЕНЗИНОВИХ ГЕНЕРАТОРІВ

Багатьом людям необхідно забезпечити свій будинок електроенергією: якість електропостачання всередині нашої країни дуже низький, а особливо це відчувається в передмісті і сільських районах. Найчастіше цю проблему вирішують за допомогою купівлі або оренди бензогенератора: ці агрегати представлені на ринку в широкому асортименті і доступні для багатьох за ціною. Однак бензиновий генератор, будучи досить складним пристроєм з великою кількістю різних компонентів, знання яких буде, просто, необхідним для кожного користувача, щоб правильно використовувати цю техніку.Генератор с автозапускомГенератор для дому з автозапуском

Генератор з автозапуском здатний запустити двигун автоматично, коли це необхідно. Він дає команду запуску в випадки втрати напруги в зовнішній мережі або сильного падіння напруги. Автоматична система ділиться на керуючу частину, яка управляє процесором, і виконуюча частина – АВР (автоматичний резервний ввід).
мощность генератораВ чому різниця між kW та kVA

Якщо ви зібралися орендувати генератор у вас, скоріш за все, виникне питання: «Якої потужності генератор вам потрібен?» Потужність генератора насправді вимірюється в кіловольт-амперах (кВА), але на практиці, за межами галузі генераторів мало хто знає, що це значить, відповідно багатьом може бути незрозуміло, якої потужності потрібен генератор.
аренда генератора для мероприятийКерівництво по оренді генератора для вашого заходу на відкритому повітрі

Чи потрібно вам взяти в оренду генератор для великого заходу на відкритому повітрі? Відповідь: звичайно ж, потрібно! Незалежно від того, чи проводите ви великий спортивний захід або готуєтесь до прекрасного банкету на відкритому повітрі, вам безсумнівно потрібно надійне джерело енергозабезпечення, щоб все пройшло на відмінно. Однак, що якщо ви не впевнені, чи потрібні для вашого заходу генератори?

 Арендовать генераторы дешевле чем покупать Топ 10 причин орендувати генератор

Київ має хорошу економіку завдяки комерційному будівництву і великим міським проектам. Будівельні та інжинірингові компанії інвестують сотні мільйонів гривень на нове обладнання щороку. В той час як багато хто купує дороге устаткування, ви можете зберегти бюджет компанії, просто шляхом оренди додаткового джерела електроживлення для вашого об’єкта.
как выбрать генератор для дома

 

Як вибрати генератор для дому та дачі?У кожного власника як міських квартир, так і приватних будинків більш-менш регулярно виникають проблеми в перебоях з електроенергією. Разом з відключенням електрики псуються продукти в холодильнику, ризикують не зберегтися дані на комп’ютері, приготування зупиняється посередині процесу, не кажучи вже про ризик залишитися без тепла, якщо ви перебуваєте в приватному будинку, особливо взимку.

как выбирать генератор

  Як вибрати генератор?

З кожним роком потреба в електроенергії зростає. Вже незабаром, відключення електропостачання навіть на короткий період часу буде практично зупиняти нормальний перебіг життя. Особливо, якщо відсутня електроенергія на виробництві або на будівництві.