ОРЕНДА ГЕНЕРАТОРІВ І ЕЛЕКТРОСТАНЦІЙ
  • Русский
  • Українська

Блог

топливо для генератора

Як розрахувати потужність генератора

Дизельний генератор відіграє важливу роль в плані забезпечення безперервності бізнесу. Забезпечуючи резервне або аварійне живлення будівлі під час відключення електроенергії, комерційні резервні генератори дозволяють продовжувати роботу таких важливих об’єктів, як ліфти і системи безпеки.

водоочистная станция

Водоочисні споруди потребують аварійного живлення

Велика частина води повинна бути очищена перед використанням, а установки водопідготовки як правило оснащені резервними генераторами для забезпечення безперебійної роботи.

что такое дизельный генераторРізниця між інвертором і генератором-що краще підходить для домашнього використання

Якщо ви шукаєте джерело резервного живлення, але не знаєте, який з них краще, інверторний генератор або звичайний генератор для будинку. Це нормально, якщо у вас немає досвіду роботи з джерелом резервного живлення.влияение температуры на генераторПідвищення економічності роботи дизельних генераторів

Дизельні міні-електростанції широко застосовуються в якості базового або резервного (аварійного) джерела електропостачання. Вони практичні і універсальні, що дозволяє застосовувати їх і в приватних домоволодіннях, і на виробничих об’єктах.

передвижной дизельный генератор

Різниця між основним і резервним режимами – потужністі генератора

Простіше кажучи, ці терміни відносяться до того, скільки енергії може видати генератор в двох різних випадках:
Резервна потужність – це коли генератор використовується в якості резервного джерела живлення.
Основна потужність – це коли генератор використовується в якості основного джерела живлення.

Расход топлива генераторов

Витрата палива дизельного генератора

Дизельний генератор – це спеціальне обладнання, яке використовується як автономне джерело електроенергії там, де немає можливості отримувати її іншими способами. Електрогенератори відрізняються потужністю. Для їх роботи застосовується дизельне пальне, витрату якого потрібно регулярно контролювати і оперативно реагувати на найменші зміни від заявлених виробником показників.

арендовать или покупать генератор

Орендувати генератор або купувати? Що краще?

На перший погляд все дуже просто, іноді генератор краще брати в оренду, а іноді є сенс в тому, щоб його купувати. В будь-якому випадку, якщо вам необхідно прийняти рішення про прокат генератора в порівнянні з покупкою, потрібно враховувати ряд чинників.
Так як AC / DC Generators є лідером ринку з оренди генераторів в Києві та Україні, давайте зосередимося на цій стороні. Якщо ідеї, представлені нижче, відповідають вашим потребам, ви, ймовірно, захочете орендувати генератор. Якщо немає, то ви, швидше за все, розгляньте можливість покупки.дизельный генератор в аренду

Оренда мобільних дизельних генераторів

Електроенергія має вирішальне значення для бізнесу, час простою коштує дорого з точки зору продуктивності і втрати часу. Такі об’єкти, як будівництво, аварійні служби, промислові та комунікаційні системи, потребують повністю безперебійне джерело живлення.

логоГотовність к Covid-19 «Коронавірус» AC/DC Generators

Нашим клієнтам та організаціям, яких ми обслуговуємо:
Ми глибоко дбаємо про безпеку і здоров’я наших членів команди, співробітників наших клієнтів і громадян нашої країни. Ми знаємо, що багато хто з наших клієнтів залежать від нас в цей незвичайний для всіх час. Тому саме зараз ми прагнемо виконати наші зобов’язання в повній мірі, надаючи обладнання та послуги для вирішення проблем, з якими зараз всі зіткнулися.советы по аренде генератора в киевеПоради щодо оренди генератора на сятковий захід

Якщо ви плануєте заходи на відкритому повітрі, такі як весілля, фестиваль або концерт? Вам може знадобитися надійне джерело електроживлення для обладнання та освітлення. Портативні генератори від AC / DC Generators надають таку можливість. Встановлений на причепі генератор дає вам можливість розмістити його там, де вам потрібно. Ви також можете вибрати з безлічі розмірів, конфігурацій та потужностей, щоб задовольнити унікальні вимоги до вироблення електроенергії на вашому святковому заході.запуск бензогенератора  Як користуватись електрогенератором?

Перебої в електропостачанні відбуваються як правило в самий непідходящий момент так, що ви можете опинитися без джерела живлення, коли воно вам потрібне. Тому електрогенератор – це життєво необхідний прилад для будь-якого будинку, дачі або компанії. Маючи такий пристрій вам буде достатньо натиснути одну кнопку для забезпечення електроенергією будь-який ваш електричний прилад. Однак важливо знати, як правильно користуватися бензиновим або дизельним генератором і дотримуватися заходів безпеки.будова бензогенератораБудова бензинового генератора

Бензогенератори на сьогоднішній день є досить таки популярним портативним джерелом електроенергії. Однак, незважаючи на свою простоту і практичність, прилад вимагає від користувача дотримання різних правил експлуатації, про які ви дізнаєтеся із цій статті.

ремонт бензогенератораРЕМОНТ БЕНЗИНОВИХ ГЕНЕРАТОРІВ

Багатьом людям необхідно забезпечити свій будинок електроенергією: якість електропостачання всередині нашої країни дуже низький, а особливо це відчувається в передмісті і сільських районах. Найчастіше цю проблему вирішують за допомогою купівлі або оренди бензогенератора: ці агрегати представлені на ринку в широкому асортименті і доступні для багатьох за ціною. Однак бензиновий генератор, будучи досить складним пристроєм з великою кількістю різних компонентів, знання яких буде, просто, необхідним для кожного користувача, щоб правильно використовувати цю техніку.Генератор с автозапускомГенератор для дому з автозапуском

Генератор з автозапуском здатний запустити двигун автоматично, коли це необхідно. Він дає команду запуску в випадки втрати напруги в зовнішній мережі або сильного падіння напруги. Автоматична система ділиться на керуючу частину, яка управляє процесором, і виконуюча частина – АВР (автоматичний резервний ввід).
мощность генератораВ чому різниця між kW та kVA

Якщо ви зібралися орендувати генератор у вас, скоріш за все, виникне питання: «Якої потужності генератор вам потрібен?» Потужність генератора насправді вимірюється в кіловольт-амперах (кВА), але на практиці, за межами галузі генераторів мало хто знає, що це значить, відповідно багатьом може бути незрозуміло, якої потужності потрібен генератор.
аренда генератора для мероприятийКерівництво по оренді генератора для вашого заходу на відкритому повітрі

Чи потрібно вам взяти в оренду генератор для великого заходу на відкритому повітрі? Відповідь: звичайно ж, потрібно! Незалежно від того, чи проводите ви великий спортивний захід або готуєтесь до прекрасного банкету на відкритому повітрі, вам безсумнівно потрібно надійне джерело енергозабезпечення, щоб все пройшло на відмінно. Однак, що якщо ви не впевнені, чи потрібні для вашого заходу генератори?

 Арендовать генераторы дешевле чем покупать Топ 10 причин орендувати генератор

Київ має хорошу економіку завдяки комерційному будівництву і великим міським проектам. Будівельні та інжинірингові компанії інвестують сотні мільйонів гривень на нове обладнання щороку. В той час як багато хто купує дороге устаткування, ви можете зберегти бюджет компанії, просто шляхом оренди додаткового джерела електроживлення для вашого об’єкта.
как выбрать генератор для дома

 

Як вибрати генератор для дому та дачі?У кожного власника як міських квартир, так і приватних будинків більш-менш регулярно виникають проблеми в перебоях з електроенергією. Разом з відключенням електрики псуються продукти в холодильнику, ризикують не зберегтися дані на комп’ютері, приготування зупиняється посередині процесу, не кажучи вже про ризик залишитися без тепла, якщо ви перебуваєте в приватному будинку, особливо взимку.

как выбирать генератор

  Як вибрати генератор?

З кожним роком потреба в електроенергії зростає. Вже незабаром, відключення електропостачання навіть на короткий період часу буде практично зупиняти нормальний перебіг життя. Особливо, якщо відсутня електроенергія на виробництві або на будівництві.